Konstruktor - Projektant

KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzakta
Oferujemy:
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
Twój zakres obowiązków:
  • opracowywanie konstrukcji form, podzespołów i części maszyn
  • projektowanie i wizualizacja prototypów i wyrobów
  • przygotowywanie rysunków ofertowych
  • nadzór nad realizacją projektu i współpraca z działem produkcji
  • wykonywanie obliczeń związanych z konstrukcją formy
  • nadzór nad dokumentacją wykonawczą i powykonawczą
  • udział w badaniach i produkcji prototypów oraz próbach form
  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych
  • prezentowanie prototypów wyrobów w modelach 2D, 3D oraz przygotowywanie wizualizacji
  • projektowanie oprzyrządowania technologicznego
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale konstrukcyjnym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • ile widziane doświadczenie w termoformingu
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • biegła obsługa oprogramowania CAD
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • samodzielność i kreatywność
  • dokładność i sumienność