Konsultant ds. sprzedaży i wsparcia Klienta B2B

Alsendo sp. z o.o. jest właścicielem portalu technologicznego apaczka.pl będącego liderem w segmencie B2B od ponad 12 lat. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie procesów wysyłkowych, oferujemy szeroki zakres usług kurierskich oraz dedykowanych usług własnych dla firm. Oferowane przez nas rozwiązania są wykorzystywane przez firmy z branży e-commerce, duże podmioty typu marketplace, ale również niewielkie firmy nadające kilkanaście przesyłek miesięcznie.

Naszą ambicją jest dalszy, dynamiczny rozwój technologiczny. Ważnym elementem naszej strategii biznesowej jest rozwój kompetencji naszego zespołu pracowników. Zapewniamy dostęp do szkoleń, możliwość uczenia się u ekspertów z wielu działów firmy, wyjazdy integracyjne, a benefity typu opieka medyczna są oczywistością. Wierzymy, że dzięki prężnie działającemu biznesowi oraz zaangażowanemu zespołowi uda się nam osiągnąć ambitne cele.

Miejsce pracy: Warszawa, Franciszka Klimczaka 1
Twój zakres obowiązków
  • Sprzedaż rozwiązań technologicznych z obszaru logistyki w modelu subskrypcyjnym klientom B2B (właścicielom e-commerce)
  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów prowadzących sklepy internetowe, związanych ze wsparciem logistycznym, obsługą procesów posprzedażowych, budowaniem marki
  • Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich usługach (rozwiązaniach SaaS) oferowanych w modelu subskrypcyjnym
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego właścicielom e-commerce w zakresie ofertowych narzędzi przydatnych w zarządzaniu procesem wysyłkowym oraz budowaniu marki (brandu)
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów B2B
  • Komunikatywność, umiejętność słuchania potrzeb oraz nawiązywania relacji z Klientem
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Zainteresowanie branżą e-commerce oraz nowinkami technologicznymi
  • Mile widziane doświadczenie sprzedażowe w branży logistycznej/ e-commerce
  • Zaangażowanie, motywacja oraz chęć do współpracy
  • Mile widziane doświadczenie sprzedażowe w branży logistycznej/e-commerce (doświadczenie w pracy ze sklepami internetowymi i platformami sprzedażowymi)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie (pełen etat) w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący i bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • Wolne weekendy i pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 i 10:00-18:00
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Szkolenia, które ułatwią Ci prace, pozwolą się rozwijać i zdobywać dalsze doświadczenie
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.