Konsultant - Sprzedawca

Od 25 lat tworzymy markę, która podbija serca Klientek i Klientów jakością materiałów i ponadczasowością swoich modeli. Nasze produkty dedykujemy osobom ceniącym sobie naturalność, komfort i wysoką jakość, które od lat stanowią DNA naszej marki. W salonach TATUUM spotkasz pracowników łączących różne pokolenia – ta różnorodność pozwala budować wyjątkową relację z naszym Klientem.
Zostań dziś częścią świata TATUUM!
Miejsce pracy: Warszawa
pełen etat
Twój zakres obowiązków:
  • Jako Konsultant będziesz doradzać naszym Klientkom i Klientom i tworzyć z nimi spójne, zachwycające stylizacje oparte na naszych kolekcjach. Ważne jest dla nas zachowanie wysokich standardów obsługi, aby nasze Klientki lubiły do nas wracać. Twoim zadaniem będzie również dbałość o wystrój salonu zgodny z naszymi wymogami VM oraz obsługa kasy fiskalnej – nasz zespół chętnie Cię wszystkiego nauczy.
Nasze wymagania:
  • Nieważne czy masz 25 czy 55 lat - poszukujemy osoby bardzo pozytywnej i uśmiechniętej, która z łatwością nawiązuje nowe relacje i interesuje się światem mody. Jeśli jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej, która poszukuje stabilnego zatrudnienia, angażuje się w swoją pracę i chętnie realizuje swoje cele, czekamy właśnie na Ciebie.
To oferujemy:
  • Premie za realizację każdego tygodnia sprzedaży
  • Możliwość podwyżki co pół roku w ramach ścieżek kariery
  • Stabilność zatrudnienia na postawie umowy o pracę
  • Uniform służbowy po okresie próbnym
  • 50% zniżki na wszystkie produkty TATUUM
  • Wiele niespodzianek i konkursów z nagrodami
  • Benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną