Kontroler Finansowy

Ogłoszenie numer: 8581764, z dnia 2023-10-20

Klient portalu Praca.pl

Wiodąca firma z branży beauty poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Analiza danych oraz poprawności w księgowości spółki
  • Terminowe dostarczanie aktualnych i jakościowych informacji finansowych w postaci wyliczeń, raportów, zestawień dla Zarządu oraz wewnątrz organizacji
  • Koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca, w tym tworzenie sprawozdań
  • Monitorowanie i sygnalizowanie możliwych ryzyk finansowych
  • Koordynowanie miesięcznego procesu prognozowania i rocznego budżetowania
  • Opracowywanie modeli finansowych i analiz wspierających inicjatywy strategiczne
  • Analizowanie aktualnych i przeszłych trendów w kluczowych wskaźnikach wydajności oraz monitorowanie tych wskaźników
  • Bieżące wsparcie w podejmowaniu decyzji i wyzwaniach związanych z kwestiami finansowymi i kontrolingowymi

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy związanej z kontrolingiem, analizą finansową
  • Znajomości przepisów księgowych i finansowych
  • Znajomość konsolidacji sprawozdań finansowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność wyciągania poprawnych wniosków biznesowych i rekomendowania korzystnych rozwiązań
  • Samodzielność, oraz zorientowanie na cel
  • Angielski zaawansowany
  • Obsługa MS PowerPoint, MS Excel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Swoboda w działaniu
  • Aktywne uczestniczenie w rozwoju marki
  • Pakiet medyczny oraz sportowy