Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Tarczyn
Numer: StPr/23/2144
OBOWIĄZKI:
kontrola jakościowa zmontowanych opraw oświetleniowych i systemów świetlnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa systemu komputerowego WINDOWS


Wymagania inne:

znajomość branży elektrycznej

Miejsce pracy:

Tarczyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 7 575 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Podobne ogłoszenia:

Kontroler Jakości

międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego, wykonywanie pomiarów geometrycznych detali na zgodność z rysunkiem technicznym, nadzór nad przyrządami pomiarowymi, prowadzenie dokumentacji jakościowej. umiejętność czytania rysunku technicznego,...

2023-10-18

Firma: GGG Sp. z o.o.

Lokalizacja: Radom

Więcej informacji

Specjalista ds. kontroli jakości

Wymagania: Wykształcenie średnie/wyższe/kierunkowe; Znajomość pakietu MS Office; Znajomość języka angielskiego, min. C1; Uprawnienia N/A; Znajomość procesów technologicznych, występujących w trakcie hangarowej obsługi ciężkiej z uwzględnieniem...

2023-10-18

Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Kontroler techniczny wyrobów

Wymagania : wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek mechaniczny doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok znajomość budowy układów pneumatycznych i hamulcowych pojazdów kolejowych umiejętność czytania i...

2023-10-17

Firma: PESA MIŃSK MAZOWIECKI SPÓŁKA AKCYJNA

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Więcej informacji