Koordynator ds. Administracyjnych Działu International i Polydor

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • przygotowywanie i obsługa obiegu umów oraz faktur dla obsługiwanych Działów
  • nadzór nad obiegiem umów oraz aneksów fonograficznych i umów dystrybucyjnych
  • współpraca z działem Finansowym i Prawnym
  • współpraca z działem Finansowym oraz Marketingu przy rozliczaniu faktur i budżetów projektowych w wewnętrznym systemie UniPort
  • kontakt z kontrahentami zewnętrznymi w kwestii umów, faktur
  • wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych firmy
  • wsparcie przy bieżącej pracy działów Marketingu
Nasze oczekiwania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio zaawansowanym
  • dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel (na poziomie średnio zaawansowanym)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności analityczne
Oferujemy:
  • dodatkowy pakiet benefitów
  • lekcje języka angielskiego
  • ciekawe projekty i pracę pełną wyzwań
  • współpracę z ciekawymi osobami i osobowościami
  • możliwość pracy w branży muzycznej
  • w piątki pracę do godziny 15:00
  • spotkania integracyjne
  • preferujemy pracę na podstawie Umowy o Pracę