Koordynator - Inspektor Nadzoru Budowlanego Branży Elektrycznej

KTI POLAND S.A. jest międzynarodową firmą EPC o ugruntowanej pozycji na rynku oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy instalacji w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Miejsce pracy: Płock
OPIS STANOWISKA
  • Koordynowanie prac  podległego zespołu elektryków na terenie budowy  podczas wszystkich etapów realizacji kontraktu: od budowy do uruchomienia i finalnego przekazania instalacji
  • Współpraca z klientem w zakresie raportowania statusu i postępu prac oraz wszystkich odpowiednich inspekcji na miejscu oraz procedur  i formalności związanych z odbiorem prac na budowie
  • Współpraca z zespołem Wykonawcy na budowie podczas inspekcji oraz prac uruchomieniowych w celu koordynacji prac elektrycznych z pracami innych branż
  • Koordynowanie zespołu nadzoru elektrycznego we wszystkich jego działaniach, w tym również  w zakresie kontaktów z podwykonawcami , ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa, jakości, harmonogramu i kosztów
  • Wspieranie kierownictwa  oraz Wykonawcy w działaniach związanych z tworzeniem harmonogramu i planowaniem kosztów
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne: specjalność – branża elektryczna,
  • Wiedza z zakresu polskiego prawa budowlanego oraz polskich norm z zakresu branży elektrycznej,
  • Praktyka zawodowa przy nadzorze nad robotami montażowymi branży elektrycznej na budowie -  w tym minimum 5 lat w zakresie przemysłu rafineryjno - petrochemicznego,
  • Preferowane: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Preferowane: uprawnienia SEP E+D  w zakresie (minimalnie):
    • urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV;
    • urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie obejmująca również język techniczny.
OFERUJEMY
  • Umowę o pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport