Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego

Lokalizacja: Warszawa, ul. Zabraniecka 20

Praca w przyzakładowej Placówce LUX MED przy ul. Zabranieckiej 20 ​

Zapraszamy do współpracy Pielęgniarki i Pielęgniarzy!

 My zadbamy o:
  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;
  • rynkowe wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na pełny wymiar etatu na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy;
  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.
  • niezbędne narzędzia do pracy.
Od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia co najmniej licencjackiego na kierunku pielęgniarstwo;
  • specjalizacji lub ukończonego kursu z zakresu Medycyny Pracy;
  • aktualnego prawa wykonywania zawodu;
  • ukończonych kursów: RKO, EKG, spirometrii, audiometrii, szczepień ochronnych;
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy w charakterze pielęgniarki/pielęgniarza​
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • optymistycznego nastawienia do życia i chęci pomagania innym;
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i zaangażowania w realizację powierzonych zadań;
  • praktycznej umiejętności obsługi komputera i znajomości programów z pakietu MS Office;
  • dyspozycyjności aby podjąć współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy.​
Twoje zadania:
  • koordynacja pracy zespołu pielęgniarskiego;
  • sporządzanie i zarządzanie grafikiem czasu pracy;
  • nadzór nad prowadzoną dokumentacją medyczną Pacjentów;
  • zakres pracy Pielęgniarki MP: wizytacja stanowisk pracy, raportowanie, współpraca z Kontrahentem;
  • gotowość do wyjazdu zagranicznego raz na 3-5 lat w celu szkoleń;
  • szkolenia na miejscu i za granicą;
  • praca w gabinecie zabiegowym;
  • zaopatrzenie medyczne pacjentów przy wypadkach na terenie fabryki;
  • profilaktyka zdrowotna;
  • udział w telekonferencjach, szkoleniach działowych.

Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Kursy języka angielskiego
  • Profesjonalne szkolenia
  • Przejrzyste ścieżki rozwoju
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pomoc prawna
  • Program Poleceń