Kosztorysant Branży Elektrycznej i AKPiA

Miejsce pracy: Płock
Opis stanowiska:
  • Analiza dokumentacji i wymagań technicznych w celu przygotowania oferty,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych,
  • Sporządzanie zestawień porównawczych otrzymanych ofert i ich analiza,
  • Komunikacja z dostawcami w zakresie doprecyzowania oferty,
  • Uczestnictwo w negocjacjach techniczno-handlowych,
  • Tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania  branży elektrycznej i AKPiA,
  • Doświadczenie w zakresie wycen prac branży elektrycznej i AKPiA,
  • Znajomość obsługi programów do kosztorysowania, np. Norma PRO,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Umiejętności analityczne,
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie w podróży zagranicznej, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku.