Kucharz / Kucharka

Kucharz / Kucharka
Miejsce pracy: Warszawa, Targówek
KUCHARZ/KUCHARKA
Miejsce pracy: Warszawa Targówek

Wymagana  aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia  
 
 Praca zmianowa, wg grafiku, również zmiany nocne oraz weekendy - do  wcześniejszego ustalenia
Oferujemy:
  • Dobre warunki - TERMINOWE WYPŁATY!
  • Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • DODATKI - ubezpieczenie na życie, opieka medyczna , dopłata do pakietu sportowego i medycznego
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
Oczekujemy:
  • ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • doświadczenie w pracy w kuchni na samodzielnym stanowisku
  • znajomość tradycyjnej kuchni polskiej
Zadania:
  • praca na kuchni ciepłej i zimnej, w stołówce pracowniczej
  • przygotowanie posiłków - głównie kuchnia polska, fast food 
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Podobne ogłoszenia:

Kucharz / Kucharka

Twój zakres obowiązków Przygotowywanie autentycznych włoskich dań zgodnie z tradycyjnymi recepturami, które przekaże doświadczony szef kuchni. Zarządzanie stanem magazynowym i kontrola jakości składników. Dbanie o estetyczny wygląd dań i ich smak....

2023-10-23

Firma: DELIZIE ITALIANE sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Ursus, Herbu Oksza 24,

Więcej informacji

Kucharz

przygotowywanie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: nepalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Wymagania inne: - wymagane ukończone szkolenie / kurs / szkoła o kierunku gastronomicznym,...

2023-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Lokalizacja: Białobrzegi

Więcej informacji

Kucharz

Samodzielne wykonywanie pracy na stanowisku kucharz Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: gastronomia Wymagania inne:

2023-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Lokalizacja: Małkinia Górna

Więcej informacji