Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Kucharz
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/23/2065
OBOWIĄZKI:
odpowiedzialność za przygotowanie dań kuchni wietnamskiej pod nadzorem wietnamskiego szefa kuchni, składanie zamówień na produkty żywnościowe u wietnamskich dostawców, samodzielne przygotowanie niektórych potraw kuchni azjatyckiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie