Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Kucharz
Miejsce pracy: Jachranka
Numer: StPr/23/0500
OBOWIĄZKI:
Przygotowaniu tradycyjnych dań białoruskich i polskich, napojów oraz przekąsek, porcjowanie i wydawanie posiłków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

- miejsce wykonywania pracy: HOTEL "WARSZAWIANKA" - JACHRANKA 77, 05-140 SEROCK;- wykształcenie brak lub niepełne podstawowe; mile widziane doświadczenie;- konieczny język białoruski ze względu na dużą liczbę klientów hotelu pochodzenia białoruskiego.

Miejsce pracy:

Jachranka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 24,07 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie