Laborant

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Laborant

Miejsce pracy: mazowieckie - zapewniamy pakiet relokacyjny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • badanie wyrobów gotowych
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe chemiczne
  • doświadczenie w pracy w laboratorium
  • umiejętność pracy w zespole
PRACODAWCA OFERUJE:
  • praca w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • dogodny dojazd - 2 km od zjazdu z autostrady A2 węzeł Wiskitki
  • pakiet relokacyjny
  • miłą atmosferę