Lakiernik Samochodowy

MB Motors to dealer samochodów marki Mercedes Benz. Firma wchodzi w skład dużej grupy dealerskiej Emil Frey Polska, która zarządza w Polsce kilkunastoma autoryzowanymi punktami dealerskimi pod markami: Bawaria Motors, MB Motors, City Motors, Bohemia Motors. W Polsce tworzymy zespół ponad 1000 pracowników w 11 lokalizacjach: w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu, gdzie sprzedajemy i serwisujemy samochody marek BMW i MINI, Mercedes Benz, Skoda i VW.

Miejsce pracy: Janki
Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie napraw lakierniczych samochodów
  • Samodzielne przygotowywanie powierzchni przed lakierowaniem
  • Samodzielne przygotowywanie receptur lakierniczych
  • Aplikacja materiału lakierniczego
  • Wykonywanie okresowej obsługi strefy przygotowawczej i kabiny lakierniczej
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania napraw lakierniczych
  • Umiejętność wykonywania receptur lakierniczych
  • Umiejętność korzystania z procedur naprawczych i postępowania zgodnie z technologią
  • Czynne prawo jazdy kat. B i wysoka kultura jazdy
Dołącz do nas. Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny oparty na ilości sprzedanych roboczogodzin
  • System profesjonalnych szkoleń
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Zniżki na opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej