Lekarz Anestezjolog (stomatologia)

Rytuał Uśmiechu skutecznie przyciąga pacjentów do Medicover Stomatologia, a nasza kompleksowa opieka buduje zaufanie na lata. W jednym z najstarszych Centrów Stomatologii Medicover - Atrium al. Jana Pawła II 27 posiadamy świetnie wyposażone zaplecze anestezjologiczne i pokój wybudzeń, dzięki któremu nasi lekarze dentyści leczą także w narkozie. Cieszy się ono bardzo dużym zainteresowaniem pacjentów, którzy przekierowywani są z naszych Centrów Medicover Stomatologia w Warszawie. I właśnie dlatego poszukujemy Lekarza Anestezjologa, który dodatkowo zasili nasz zespół - i być może właśnie to czyta :)
Miejsce pracy: Centrum Stomatologii Medicover
Warszawa, al. Jana Pawła II 27
Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:
  • współpracę w ramach kontraktu gospodarczego,
  • elastyczne godziny pracy (+ 10h w miesiącu),
  • dobrą organizację czasu pracy - wsparcie koordynatora ds. narkoz i kierownika centrum stomatologicznego,
  • dobrze wyposażone zaplecze anestezjologiczne przystosowane do zabiegów w znieczuleniu ogólnym,
  • sprawdzony sprzęt - aparat anestezjologiczny ​Aespire 7100 nr AMXJ01372 i ​niezbędną do zabiegu aparaturę oraz wykwalifikowany zespół anestezjologiczny.
Zapraszamy do współpracy lekarzy anestezjologów:
  • z tytułem lekarza specjalisty (anestezjologia i intensywna terapia),​
  • aktualnym prawem do wykonywania zawodu,
  • posiadających własne leki,
  • mających doświadczenie w pracy z dziećmi (od 2 roku życia).

Mile widziane jeśli współpracujesz na stałe z pielęgniarką anestezjologiczną.

Twoje kluczowe zadania jako Lekarz Anestezjolog:
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych w Centrum,
  • kwalifikacje pacjentów (od 2 roku życia)​ do leczenia w znieczuleniu ogólnym,
  • opieka nad Pacjentem w trakcie i po zabiegu we współpracy z lekarzami dentystami,
  • przeprowadzanie zabiegów znieczulenia ogólnego pacjentów w stomatologii.