Lekarz Anestezjolog

Lekarz Anestezjolog
Miejsce pracy: Warszawa, Plac Grzybowski, ul. Bagno 2, wejście E
Jeśli posiadasz:
  • tytuł lekarza specjalisty
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • pracę przy zabiegach operacyjnych standardowych z zakresu laryngologii planowej i okulistyki (pacjenci dorośli oraz dzieci),
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem,
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej).
Twoje zadania:
  • nocna opieka nad pacjentami części szpitalnej,
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Podobne ogłoszenia:

Lekarz Anestezjolog

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty prawo wykonywania zawodu min. 3 lata doświadczenia zawodowego w specjalizacji Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny pracy wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w...

2023-10-17

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Plac Konesera 12

Więcej informacji

Lekarz Anestezjolog (stomatologia)

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o kontrakt gospodarczy elastyczne godziny pracy zaplecze anestezjologiczne przystosowane do zabiegów w znieczuleniu ogólnym, sprzęt oraz wykwalifikowany zespół anestezjologiczny dobrą organizację...

2023-10-05

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, al. Solidarności 173

Więcej informacji

Lekarz Anestezjolog (stomatologia)

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz: współpracę w ramach kontraktu gospodarczego, elastyczne godziny pracy (+ 10h w miesiącu), dobrą organizację czasu pracy - wsparcie koordynatora ds. narkoz i kierownika centrum stomatologicznego, dobrze wyposażone zaplecze...

2023-10-05

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, al. Jana Pawła II 27

Więcej informacji