Lekarz Radiolog

Ogłoszenie numer: 8543661, z dnia 2023-10-02

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ "LEGIONOWO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lekarz Radiolog

Miejsce pracy: Legionowo

 

Opis stanowiska

  • Wykonywanie badań diagnostycznych USG

Wymagania

  • Lekarz ze specjalizacją z zakresu radiologii bądź lekarz innej specjalizacji z certyfikatem wystawionym przez Polskie Towarzystwo Ultrasonografii.

Oferujemy

  • Rodzaj umowy oraz warunki pracy i płacy do uzgodnienia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia:

Lekarz

Opis stanowiska: opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ. Oferujemy: gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia, formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie, pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad...

2023-10-20

Firma: Fresenius

Lokalizacja: Radom

Więcej informacji

Lekarz

Opis stanowiska: opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ. Oferujemy: gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia, formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie, pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad...

2023-10-20

Firma: Fresenius

Lokalizacja: Mława

Więcej informacji

Lekarz Infekcyjny

Wymagania : prawo wykonywania zawodu mile widziane doświadczenie w centrach infekcyjnych lub/i rozpoczęta specjalizcja umiejętność obsługi komputera Oferujemy: stabilne zatrudnienie w renomowanej instytucji medycznej, znanej z wysokiej jakości opieki ​...

2023-10-18

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji