Lider Koordynacji Serwisu

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

Dowiedz się o nas więcej: https://youtu.be/1sOo72UmDLg

W związku ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
OFERUJEMY
  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej - po okresie próbnym
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz karty MultiSport w ramach ZFŚS - po okresie próbnym
  • Ubezpieczenie grupowe - po okresie próbnym
  • Pracę w systemie hybrydowym (3 dni pracy w biurze w Warszawie)
ZADANIA
  • Zarządzanie pracą zespołu koordynacji serwisu
  • Wsparcie merytoryczne dla biura serwisu
  • Nadzór nad przebiegiem obsługi zgłoszenia serwisowego we wszystkich działach serwisowych
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi zgłoszenia serwisowego
  • Budowanie relacji oraz doskonałej komunikacji z działami współpracującymi
  • Kreowanie rozwiązań w zakresie doskonalenia procesów serwisowych
  • Aktywny udział i zaangażowanie w poprawie wskaźników serwisowych
  • Monitorowanie wskaźników pracy zespołu w zakresie przydzielonego obszaru i wprowadzanie działań korygujących
  • Monitorowanie i wprowadzanie działań usprawniających komunikację z klientem, zespołem oraz działami współpracującymi
WYMAGANIA
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży maszynowej)
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Swoboda w obsłudze MS Office
  • Umiejętność obsługi programów typu ERP (mile widziana)
  • Dojrzałość i odpowiedzialność
  • Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji i realizowania zadań
  • Bardzo dobre umiejętności planowania oraz organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność dokonywania szybkiej analizy pod kątem logistycznym
  • Swobodna komunikacja i umiejętność współpracy w różnorodnym otoczeniu biznesowym