Lider Zespołu Logistyki Aptek

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 340/2023

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Super-Pharm!

Zadania:
  • Nadzór nad poprawnością operacji logistycznych i dostępnością produktów w aptekach i salonach optycznych
  • Koordynowanie pracy 2-osobowego zespołu
  • Udział w projektach optymalizujących procesy logistyczne, rekomendowanie rozwiązań  zmian do systemów
  • Składanie zamówień do dostawców bezpośrednich i do hurtu farmaceutycznego
  • Koordynowanie procesu importu, eksportu i odprawy celnej produktów
  • Prowadzenie analiz dotyczących realizacji zamówień z magazynu centralnego, od dostawców i z hurtu farmaceutycznego oraz podejmowania działań korygujących w przypadku niezgodności
  • Kontrolowanie rotacji i stanów magazynowych w aptekach, salonach optycznych i w magazynie centralnym w celu optymalizacji zamówień
  • Wyjaśnianie braków w stanie magazynowym w aptekach i w salonach optycznych
  • Koordynowanie procesu zwrotu produktów ze sklepów do dostawców i do centrum dystrybucyjnego
  • Prowadzenie analiz potrzeb sklepów i nadzór nad realizacją przesunięć towaru pomiędzy sklepami, wprowadzanie wytycznych dla przesunięć do systemu logistycznego
  • Sprawowanie nadzoru nad procesem kontroli dat ważności produktów
  • Współpraca z dostawcami w zakresie wdrażania nowości produktowych i związanych z tym ustaleń logistycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub techniczne z zakresu logistyki, transportu, ekonomii, farmacji lub pokrewne
  • Co najmniej rok doświadczenia na stanowisku planera lub analityka łańcucha dostaw
  • Znajomość branży farmaceutycznej i rynku aptecznego (produkty, hurtownie)
  • Znajomość systemów i narzędzi wspierających pracę logistyki
  • Znajomość zasad obsługi zleceń transportowych
  • Znajomość zasad planowania i działania kalendarza dostaw
  • Sprawność w posługiwaniu się aplikacjami MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub zespołem projektowym
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność budowania i nawiązywania relacji ze współpracownikami i kontrahentami
  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację celu
  • Inicjatywa, zaangażowanie i nieustanne poszukiwanie rozwiązań
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów: rabaty pracownicze, dostęp do opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie
  • Udział w ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera