Magazynier / Magazynierka

KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Klaudyn
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
Twój zakres obowiązków:
  • załadunek i rozładunek surowców i wyrobu gotowego
  • konfekcjonowanie materiałów dystrybucyjnych
  • wydawanie na produkcję surowców i materiałów zgodnie ze zleceniem działu planowania
  • wywożenie z produkcji do magazynu wyrobów gotowych, surowców, materiałów, przemiałów
  • obsługa wózków widłowych oraz systemowych
  • dbałość o powierzone wyposażenie techniczne
  • prowadzenie ewidencji eksploatacji wózka
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • posiadane uprawnienia UDT
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość dokumentacji magazynowej
  • znajomość przepisów prawa dotyczących przewozu towarów