Manager Biura Obsługi Klienta - branża zbrojeniowa

Ogłoszenie numer: 8576946, z dnia 2023-10-04

Hanwha Aerospace Europe jest częścią koreańskiej grupy Hanwha, światowego lidera posiadającego zdywersyfikowany portfel biznesowy obejmujący mi.in: zieloną energię; przemysł lotniczy, obronny i morski, finanse oraz handel detaliczny i usługi. Od 2022 roku Hanwha jest siódmym co do wielkości przedsiębiorstwem w Korei Południowej oraz firmą  z listy Fortune Global 500.

Jesteśmy dostawcą samobieżnych armatohaubic K9 oraz wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych K239 Chunmoo dla Sił Zbrojnych RP.

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Opis stanowiska

  • zapewnienie odpowiednich standardów obsługi i utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia u Klientów (Wojsko Polskie, HSW)
  • Koordynacja współpracy z Technikami / Inżynierami i użytkownikiem udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące produktów i usług
  • planowanie wsparcia innych europejskich klientów (Finlandia, Norwegia, Estonia itp.)
  • zarządzanie zamówieniami, przygotowywanie korespondencji i odpowiedzi na zapytania klientów,
  • rozwiązywanie problemów z produktami lub usługami poprzez wyjaśnienie reklamacji klienta; określenie przyczyny problemu; wybór i wdrożenie najlepszego rozwiązania problemu;

Wymagania

  • tytuł inżyniera
  • 5 lat doświadczenia w obsłudze klienta w dziedzinie obronności lub w obszarze pokrewnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z aktualnymi technologiami
  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązywań
  • nastawienie na współpracę z klientem
  • praca w biurze w Warszawie 5 dni w tygodniu

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość budowania razem z nami firmy w Polsce (realny wpływ na kształtowanie roli)
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny