Manager floty

Ogłoszenie numer: 8589387, z dnia 2023-10-17

Firma z branży wynajmu pojazdów posiadająca znaczącą flotę aut na terenie Warszawy zatrudni na stanowisko:

Koordynator wynajmu aut

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie pojazdów do wynajmu
  • Zamawianie części
  • Kontakt z warsztatami
  • Rozliczanie najemców
  • Zakup i sprzedaż aut

Wymagania

  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Dynamizm
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Uczciwość
  • Jęz. rosyjski/ukraiński
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • auto służbowe
  • laptop
  • telefon