Mechanik maszyn (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Nr ref.: a0t6N000009LrtjQAC

Zadania na stanowisku:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,
  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych.

Oczekujemy:

  • jeżeli nie posiadasz doświadczenia, ale jesteś chętny do nauki - wszystkiego Cię nauczymy,
  • chęci do pracy,
  • chęci podjęcia dłuższej współpracy.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku - w weekendy dyżury telefoniczne wg grafiku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość rozwoju,
  • dojazd dla pracowników z miejscowości: Płońsk, Świercze, Zakroczym, Dzierzążnia, Pomiechówek, Nasielsk (oraz miejscowości na trasie).
www.trenkwalder.pl