Mechanik serwisu

Ogłoszenie numer: 8514366, z dnia 2023-10-02

Firma istniejąca na rynku od 1990 zajmująca się sprzedażą i serwisem kserokopiarek, kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych zarówno kolorowych jak i czarno-białych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Mechanik serwisu pracuje głównie u klienta, jego zadaniem jest określenie nieprawidłowości działania kopiarek, sprawdzanie problemów informatycznych, usunięcie awarii, wymiana zużytych lub wyeksploatowanych elementów i podzespołów.

Wymagania

  • kreatywność
  • zdolności manualne
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień informatycznych z zakresu instalacji drukarek, konfiguracji sterowników, sieci komputerowych, poczty internetowej
  • mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy

  • ciekawą pracę w pełnym wymiarze
  • możliwość szkoleń i doskonalenia zawodowego
  • narzędzia i wyposażenie niezbędne do pracy
  • dostęp do pojazdów służbowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie