Menedżer zespołu energetyki

DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
Menedżer zespołu energetyki

Pion Administracji

(Warszawa)

U nas masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.

Na co dzień w naszym zespole:

  • zapewniasz dostawy mediów do obiektów Banku oraz nadzorujesz ich zużycie,
  • raportujesz w zakresie zużyć energii elektrycznej, cieplnej i gazu,
  • opracowujesz standardy w zakresie realizacji i eksploatacji infrastruktury energetycznej,
  • realizujesz projekty i inwestycje związane z infrastrukturą energetyczną obiektów Banku.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz minimum 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania technicznego nieruchomościami, samodzielne zarządzanie projektami w tym infrastrukturalnymi i optymalizacyjnymi w zakresie mediów oraz obrocie energią elektryczną, 
  • posiadasz uprawnienia grupy G1 i G2,
  • znasz procedury administracyjne w procesie budowlanym, w tym procesów inwestycyjnych,
  • znasz Prawo Energetyczne, przepisy związane ze współpracą z OSD oraz procesu zakupu mediów w dostępnych na rynku modelach,
  • znasz zasady działania Towarowej Giełdy Energii,
  • potrafisz opracowywać analizy finansowe, posiadasz umiejętność czytania dokumentacji projektowej, umiejętnie zarządzasz dużymi projektami w zmiennym otoczeniu oraz o znacznym skomplikowaniu,
  • znasz problematykę eksploatacji infrastruktury technicznej obiektów przemysłowych i biurowych w zakresie energetyki i systemów chłodu, w tym obiektów typu DATA CENTER. 

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

Administratorem danych osobowych osób odpowiadających na niniejsze ogłoszenie będzie PKO Bank Polski z siedzibą w Warszawie przy Puławskiej 15, 02-515 („Spółka”). Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Spółce. Możliwy kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@pkobp.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania danych oraz Państwa uprawnienia wynikające z tego faktu, zostały opisane na formularzu rekrutacyjnym oraz na stronie internetowej Spółki, w zakładce dedykowanej ochronie danych (RODO).

Podobne ogłoszenia:

Kierownik Działu Administracji

Zadania: Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Zarządu . Prowadzenie terminarza spotkań , urlopów, ważnych dat dla Prezesa oraz zespołu menedżerów zarządzających. Koordynowanie spotkań . Ścisła współpraca oraz koordynacja komunikacji...

2023-10-17

Firma: CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Kierownik kancelarii tajnej

Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa w systemie 8 godzinnym, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy. Wymuszona pozycja ciała. Oświetlenie naturalne i sztuczne. Konieczność poruszania się po budynku, który nie jest...

2023-10-03

Firma: Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego-Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach

Lokalizacja: Stare Babice

Więcej informacji

Kierownik Działu Administracji

Zakres obowiązków: Nadzorowanie prac administracyjno-biurowych Zarządzanie dostawami, sporządzanie zamówień Serwisowanie sprzętu Koordynacja korespondecji Nadzorowanie prac administracyjno-biurowych Nadzorowanie i archiwizacja dokumentów przedsiębiorstwa...

2023-09-30

Firma: NES Global Talent

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Więcej informacji