Młodszy automatyk / Automatyk utrzymania ruchu (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Nr ref.: a0t6N00000Ay330QAB

Obowiązki:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sterowników PLC oraz urządzeń elektrycznych,
  • osiąganie założonego wskaźnika awaryjności maszyn oraz ich modyfikacje,
  • zapewnienie sprawności aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • usuwanie awarii bieżących oraz wykonywanie przeglądów okresowych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego technicznego,
  • znajomości architektury sterowników przemysłowych, zasad działania techniki napędowej oraz układów bezpieczeństwa,
  • uprawnień energetycznych Gr I E min. do 1 kV,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną).

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie stałe + premie do 20%,
  • dowóz do pracy z miast: Ciechanów, Płońsk, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Pułtusk,
  • program wsparcia pracowników (darmowe porady prawne, finansowe oraz psychologiczne),
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych,
  • pracę zmianową - 12h / 4 brygady.
www.trenkwalder.pl