Młodszy Konsultant Systemu ERP

Miejsce pracy: Warszawa, Wola
Zakres obowiązków:
  • Analiza, dokumentowanie i konfigurowanie procesów biznesowych w systemie IMPULS,
  • Współpraca z właścicielami procesów w zakresie optymalizacji pracy systemu,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w pracy systemu,
  • Wsparcie dla użytkowników systemu,
  • Opracowywanie dokumentów szkoleniowych i prowadzanie szkoleń użytkowników systemu.
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość systemu klasy ERP w przynajmniej jednym z modułów: finanse, HR, magazyn, produkcja, sprzedaż, serwis, CRM, zakupy,
  • Znajomość SQL (preferowana znajomość bazy danych ORACLE),
  • Samodzielność w pracy oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • Umiejętności pracy z klientem oraz zespołem projektowym,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji, asertywność.
Oferujemy:
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B,
  • Udział w projektach dla prestiżowych firm i instytucji w Polsce,
  • Otwartą ścieżkę dalszego rozwoju merytorycznego,
  • Dużą samodzielność i realny wpływ na wyniki pracy,
  • Pakiet socjalny obejmujący m.in.: prywatą opiekę medyczną, pakiet rekreacyjny (Multisport), grupowe ubezpieczenie na życie.