Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Postępu 17b
Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych
  • Ewidencja faktur zakupowych
  • Wystawianie faktur dla klientów zewnętrznych oraz faktur wewnętrznych
  • Rozliczanie rozrachunków
  • Sprawdzanie rejestrów VAT
  • Obsługa systemu wewnętrznego – obieg dokumentów
Oczekujemy od Ciebie:
  • Wykształcenie minimum średnie w obszarze rachunkowości lub finansów, ekonomii.
  • Doświadczenie w pracy w księgowości (minimum 6 miesięcy).
  • Znajomość programu księgowego Symfonia (mile widziana znajomość modułów: Finanse i Księgowość, Handel).
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności programu Excel.
Co oferujemy?
  • Kartę lunchową (300 zł co miesiąc)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Platformę myBenefit lub kartę Multisport (do wyboru)
  • Zniżki na wakacje dla Ciebie oraz Twoich bliskich
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Podobne ogłoszenia:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

CEL PRACY kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, a także zgodności z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi, dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych prowadzenie rozliczeń i uzgodnień związanych z wydatkami...

2023-10-23

Firma: KRKA Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Równoległa 5

Więcej informacji

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Twoje zadania: Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, dekretacja i księgowanie faktur oraz innych dokumentów . Uzgadnianie sald kont księgowych. Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych. Uczestniczenie w...

2023-10-22

Firma: Medea Health

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

AP Junior Accountant

Twój zakres obowiązków Odpowiedzialność za proces księgowości kosztowej zgodnie z wewnętrznymi standardami Dekretacja i weryfikacja faktur pod względem rachunkowym i podatkowym Wdrażanie asystentów w zadania, wspieranie ich w codziennej pracy i dbanie o...

2023-10-21

Firma: KR Group

Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, ul. Skaryszewska 7

Więcej informacji