Młodszy operator

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/23/1006
OBOWIĄZKI:
Obsługa komputerowych systemów, sterowanie, wizualizacji i kontroli procesów technologicznych, obsługa urządzeń i instalacji do uzdatniania wody zgodnie z wymaganiami eksploatacyjnymi, wykonywanie prac konserwacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: sanitarny lub elektryczny lub mechaniczny lub budowlany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku