Młodszy Przedstawiciel ds. Rozwoju Sprzedaży

W ClassTrucks zajmujemy się sprzedażą używanych ciągników siodłowych i naczep do wszystkich rejonów świata. Od momentu powstania w 2015 roku, szybko się rozwijamy i nasza baza Klientów stale rośnie. Dzięki temu, w ciągu zaledwie siedmiu lat rozszerzyliśmy naszą działalność na inne regiony. Jeśli jesteś zmotywowany do sprzedaży i do budowania silnych relacji z klientami w swoim regionie sprzedaży, dołącz do nas!
W tej chwili ClassTrucks poszukuje dwie osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży i kontakty z Klientami z Polski Północnej /Polski Południowej (poszukujemy dwóch osób na to stanowisko);
  • Pozyskiwanie nowych Klientów na wyznaczonym rejonie;
  • Prezentacja pojazdów znajdujących się na placu handlowym oraz udzielanie odwiedzającym nasz plac Klientom wszelkich informacji dotyczących pojazdów oraz procedur sprzedaży;
  • Rozwijanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami poprzez regularne rozmowy telefoniczne i spotkania;
  • Nadzór nad prawidłową realizacją procesu oraz pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów;
  • Obsługa posprzedażowa;
  • Osiąganie indywidualnych planów sprzedażowych;
  • Odgrywanie znaczącej roli w generowaniu sprzedaży i realizacji planu sprzedażowego całego oddziału oraz firmy.
Oferujemy:
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Inne bonusy: imprezy integracyjne, urodziny, imprezy firmowe, program polecenia pracowników;
  • Możliwość stania się częścią światowego lidera rynku;
  • Okazję, aby dołączyć do międzynarodowej, szybko rozwijającej się organizacji;
  • Wyzwania zawodowe i osobiste w międzynarodowej organizacji;
  • Profesjonalni i wysoko wykwalifikowani współpracownicy, którzy stawiają sobie wysoko poprzeczkę;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia;
  • Środowisko pracy, w którym nie ma dwóch takich samych dni.
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenia w sprzedaży B2B;
  • Orientacji na realizację celów, umiejętność efektywnej i samodzielnej organizacji pracy;
  • Umiejętności negocjacyjne i umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami;
  • Język angielski (poziom B2);
  • Mile widziana znajomość branży transportowej.