Młodszy referent ds. administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Korczew
Numer: StPr/23/1984
OBOWIĄZKI:
Obsługa interesanta, archiwizowanie dokumentów, wysyłanie korespondencji. Obsługa urządzeń biurowych, załatwaianie spraw z zakresu ochrony środowiska, kadr, spraw obywatelskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

Oferta stażu skierowana do osób zarejestroiwanych w ewidencji PUP Siedlce.

Miejsce pracy:

Korczew

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach