Młodszy Specjalista ds. Administracji Kontraktami

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Młodszy Specjalista ds. Administracji Kontraktami
Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

Szukamy osoby, która:jest dokładna i skrupulatna
  • umie nadawać priorytet swoim zadaniom
  • szybko przyswaja nową wiedzę
  • swobodnie posługuje się pakietem MS Office
  • posiada doświadczenie w posprzedażowej obsłudze Klienta - mile widziane
Na tym stanowisku będziesz miał bezpośredni wpływ na zadowolenie Klientów poprzez:
  • weryfikację poprawności i kompletności wymaganych dokumentów (Klient Indywidualny)
  • aktywowanie opieki Klientów zgodnie z warunkami umowy
  • dbanie o aktualność i kompletność bazy danych Pacjentów
  • ścisłą współpracę z Pionem Sprzedaży i Windykacji
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pracę hybrydową (ok. 10 dni w biurze miesięcznie)
  • pracę w rozwijającej się firmie, której misją jest utrzymywanie naszych pacjentów w jak najlepszym zdrowiu
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny); dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Podobne ogłoszenia:

Specjalista ds. Opieki Szpitalnej

Praca w Szpitalu LUX MED Onkologia przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.​ Twoją rolą będzie: wsparcie administracyjne dla lekarzy, obsługa i koordynacja Pacjentów, weryfikacje niezbędnych danych w dokumentacji medycznej...

2023-10-23

Firma: LUX MED Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Szamocka 6

Więcej informacji

Referent w Wydziale Zarządzania Nieruchomościami

Twój zakres obowiązków: Zakładanie i prowadzenie umów kosztowych i przychodowych dla procesów biznesowych z obszaru zarządzania nieruchomościami. Weryfikacja otrzymanych faktur potwierdzających wykonanie umów kosztowych. Księgowanie kosztów i przychodów...

2023-10-23

Firma: PGE Dystrybucja S.A.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Marsa 95

Więcej informacji

Pracownik administracyjny

wg. stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: Obsługa komputera Uprawnienia: niekaralność Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych Wymagania inne:

2023-10-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Więcej informacji