Młodszy Specjalista ds. Administracji

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96
Czego oczekujemy:
  • Podstawowej wiedzy z zakresu administracji dokumentami
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w tym szczególnie znajomość MS Excel)
  • Umiejętności tworzenia raportów i zestawień
  • Zdolności organizacyjnych i analitycznych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Sumienności i zaangażowania w wykonywanie zleconych zadań
Twoje zadania:
  • Wprowadzanie zmian w systemie dotyczących współpracy z Partnerami
  • Przygotowywanie i publikacja ofert Partnerów, w tym drobne tłumaczenia na język angielski
  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji
  • Udział w projektach związanych z utrzymaniem i rozwijaniem współpracy z Partnerami
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Po okresie próbnym praca w trybie hybrydowym (2 dni tygodniowo zdalnie)
  • Bezpłatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatny dostęp do ponad 4600 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport
  • Dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover