Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Administracji

Reference No.: TZZZ/09/2023
Dołącz do zespołu specjalistów,dla których praca jest pasją.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, ekonomia, zarządzanie)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • Inicjatywa, kreatywność i skuteczne działanie pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Ogólna znajomość rynku polskiego dostawców sprzętu i narzędzi przemysłowych
  • Techniczna znajomość specyfikacji narzędzi i materiałów pomocniczych
Zadania:
  • Realizacja procesów zakupowych na części, materiały chemiczne oraz narzędzia pomocnicze niezbędne do wykonania prac warsztatowych
  • Realizacja zapotrzebowania narzędziowni w materiały i narzędzia
  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień
  • Koordynowanie transportu zamówionych części i materiałów lotniczych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (obszary wykonawcze, inżynieria)
  • Tworzenie i rozszerzanie bazy dostawców (głównie rynek polski)
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych  o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. 17 Stycznia 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 175 470 063,60 zł zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.