Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Stomatologicznych

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Stomatologicznych
Miejsce pracy: Centrum Stomatologii Medicover
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:
  • aktywne wsparcie w rekrutacji na stanowiska takie jak: asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, Technik Elektroradiolog, Recepcjonista, Opiekun Pacjenta
  • selekcja kandydatów, przeprowadzanie wstępnych wywiadów rekrutacyjnych oraz przygotowywanie rekomendacji dla hiring managerów
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z hiring managerami
  • uczestnictwo w projektach HR, włączając w to webinary dla kandydatów, współpracę ze szkołami Asystentek i Higienistek Stomatologicznych oraz Techników Elektroradiologów, udział w targach i dniach otwartych, oraz wiele innych fascynujących inicjatyw rekrutacyjnych
Nasze oczekiwania:
  • jesteś otwarty na rozwój i myślisz nieszablonowo
  • z naturalną łatwością nawiązujesz i dbasz o partnerskie relacje
  • masz lekkie pióro i lubisz pracę kreatywną
  • studiujesz niestacjonarnie lub masz ten etap już za sobą (mile widziane kierunki takie jak: Psychologia Biznesu, Zarządzanie, Socjologia lub inne nauki społeczne)
  • dobrze zarządzasz sobą w czasie i potrafisz efektywnie wyznaczać priorytety.
  • Mile widziane: pierwsze doświadczenie w rekrutacji lub call center
Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz: 
  • umowę o pracę na pełen etat od zaraz
  • wsparcie całego zespołu podczas onboardingu i na dalszych etapach
  • wstępne szkolenie prowadzone przez doświadczonych kolegów i koleżanki z zespołu
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym – zdalna/backoffice
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • współpracę w zespole, gdzie każdy działa jak jedno zgrane ogniwo
  • udział w szkoleniach stacjonarnych, online oraz w programach rozwojowych
  • pakiet medyczno-sportowy od pierwszego dnia pracy oraz dofinansowanie do Platformy Benefitowej (Empik, Decathlon, Wyjątkowy Prezent i inne).

Podobne ogłoszenia:

Specjalista ds. rekrutacji

Zadania: Samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych Aktywne pozyskiwanie kandydatów Utrzymywanie relacji z kluczowymi kandydatami Obsługa administracyjno-kadrowa pracowników we współpracy z działami wpierającymi Bieżąca współpraca z klientami oraz...

2023-10-22

Firma: ManpowerGroup

Lokalizacja: Błonie

Więcej informacji

Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji z językiem polskim i niemieckim

Twoje zadania: Odpowiedzialność za cały proces rekrutacji – w tym przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych Tworzenie ofert pracy oraz prowadzenie baz danych Kontakt z kandydatami (osoby aplikujące przez ogłoszenia i wewnętrzny system poleceń) Zarządzanie...

2023-10-22

Firma: Foundever

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Pracownik agencji pracy tymczasowej

realizowanie zamówień klientów w zakresie zatrudnienia pracowników tymczasowych przez poszukiwanie kandydatów do pracy tymczasowej, prowadzenie rekrutacji pracowników tymczasowych, koordynowanie zatrudnionych pracowników (Indie, Indonezja, Bangladesz)...

2023-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Lokalizacja: Mława

Więcej informacji