Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Operacji Zakupowych

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Tworzenie zamówień zakupu materiałów i usług na podstawie zapotrzebowania.
  • Procesowanie zamówień w systemach zakupowych zgodnie z procedurą zakupową.
  • Składanie zamówień do dostawców.
  • Aktualizacja bazy danych w systemach zakupowych.
  • Monitorowanie harmonogramów dostaw i podejmowanie działań interwencyjnych w przypadku opóźnień.
  • Zapewnienie realizacji prowadzonych inwestycji poprzez zabezpieczenie wymaganych ilości materiałów i urządzeń.
  • Kontrola i analiza stanów magazynowych i zamówień oraz inicjatywa w podejmowaniu odpowiednich działań mających na celu utrzymywanie stanów dopasowanych do tempa prowadzonych inwestycji.
  • Współpraca z innymi działami firmy, m.in. działami logistyki i księgowości.
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Znasz język angielski w stopniu podstawowym.
  • Znasz pakiet MS Office.
  • Posiadasz podstawową znajomość zagadnień z zakresu zakupów i logistyki.
  • Cechuje Cię zaangażowanie, skrupulatność i samodzielność w realizacji zadań.
Mile widziane:
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów, logistyki lub zaopatrzenia będzie dodatkowym atutem.
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Otrzymasz od nas benefity:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną