Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Promocji

Firma techniczno-handlowa prowadząca również działalność doradczą, usługową i produkcyjną, działająca od ponad 30 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca ponad 300 producentów podzespołów do energoelektroniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego.

Miejsce pracy: Piaseczno, Okulickiego 5J
Opis stanowiska
  • Praca stacjonarna w Piasecznie.
  • Realizacja założonych działań promocyjnych oraz wizerunkowych firmy.
  • Wspólne planowanie i koordynowanie wydarzeń medialnych.
  • Wprowadzanie oferowanych produktów w CMS Prestashop.
  • Pomoc przy obsłudze profili społecznościowych, głównie Facebook, Instagram.
  • Tworzenie Newsletterów w GetResponse.
  • Pomoc przy organizowaniu materiałów na targi i inne wydarzenia firmy.
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi oraz obecnymi i przyszłymi dostawcami.
  • Pozyskiwanie materiałów promocyjnych z działu techniczno-handlowego i od dostawców.
  • Wspólne planowanie i koordynacja wydarzeń medialnych.
  • Monitorowanie mediów społecznościowych.
  • Pomiar efektywności prowadzonych działań.
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy.
Wymagania
  • Wiedza dotycząca trendów rozwoju Internetu i możliwości jego wykorzystania.
  • Podstawowa znajomość systemów CMS: Wordpress lub Prestashop.
  • Podstawowa wiedza na temat SEO i pozycjonowania.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
  • Praktyczna znajomości MS Excel.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność realizowania wielu projektów równolegle.
  • Umiejętności analityczne, kreatywność, samodzielność i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole.
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Piasecznie.
  • Mile widziane doświadczenie graficzne: Canva, Photoshop, podstawy montażu video.
Oferujemy
  • Pomoc we wdrożeniu.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji,
  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze,
  •  Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Bilety na wydarzenia kulturalne, dostęp do firmowej biblioteki,
  • Budżet rozwojowy (szkolenia, kursy, konferencje),
  • Ogólnofirmowe spotkania integracyjne,
  • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym.