Młodszy Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta

Jesteśmy organizacją specjalizującą się w projektowaniu, budowie i obsłudze innowacyjnych rozwiązań z obszaru call center. Swą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Oferujemy profesjonalne usługi z dziedziny sprzedaży i obsługi klienta masowego. Usługi te realizowane są wszystkimi kanałami komunikacji pośredniej.

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy?

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:
Młodszy Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 142b
Czym będziesz się zajmować?
  • Obsługą przychodzących połączeń od Klientów, udzielając im wsparcia w różnego rodzaju kwestiach.
  • Pomaganiem w rozwiązywaniu problemów i zapewnianiem spokojnego umysłu naszym Klientom.
Czego oczekujemy?
  • Umiejętności empatycznego słuchania i skutecznej komunikacji.
  • Gotowości do pracy w godzinach popołudniowych (13:00-20:00/15:00-20:00 warunek konieczny).
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów.
Co oferujemy?
  • Stałą podstawę wynagrodzenia oraz premie.
  • Status studenta.
  • Możliwość poznania branży energetycznej od podszewki i zdobycia cennego doświadczenia.
  • Corporate welness: karta multisport, ubezpieczenie grupowe.
  • Pracę w zespole, gdzie wspieramy i motywujemy się nawzajem.
  • Możliwa praca zdalna po okresie wdrożenia.

Podobne ogłoszenia:

Konsultant ds. Telefonicznego Wsparcia Klienta Sportowego

Twoje zadania: telefoniczna obsługa użytkowników obiektów sportowych – nie będziesz musiał nic sprzedawać! obsługa posprzedażowa , w tym udzielanie informacji o ofercie sportowej oraz bieżące rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Klientów. obsługa...

2023-10-20

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

Więcej informacji

Konsultant ds. Wsparcia Klienta Sportowego

Twoje zadania: Telefoniczna obsługa użytkowników obiektów sportowych – nie będziesz musiał nic sprzedawać! Obsługa posprzedażowa , w tym udzielanie informacji o ofercie sportowej oraz bieżące rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Klientów Obsługa...

2023-10-20

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

Więcej informacji

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Główne zadania: Obsługa połączeń przychodzących na infolinii, udzielanie odpowiedzi na pytania Pacjentów. badanie potrzeb i dostosowanie usług zgodnie z oczekiwaniem Pacjenta, prowadzenie najwyższej jakości rozmów z klientami w oparciu o szacunek i...

2023-10-17

Firma: Medea Health

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji