Montażysta materiałów filmowych i fotograficznych

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce
Miejsce pracy: Rzekuń
Numer: StPr/23/1021
OBOWIĄZKI:
tworzenie i montowanie materiałów video, praca z aparatem, kamerą
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzekuń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 do 3 601 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

Podobne ogłoszenia:

Monter Sieci Trakcyjnej

NA TYM STANOWISKU, BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sieci trakcyjnej Montaż liny uszynienia grupowego Regulacja sieci trakcyjnej Demontaż sieci trakcyjnej Montaż elementów sieci powrotnej Przestrzeganie zasad BHP oraz dbanie...

2023-10-18

Firma: TRAKCJA S.A.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Edisona 2

Więcej informacji

Montażysta

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli; Prace przygotowawcze przy budowie ekspozycji. Od kandydatów oczekujemy:...

2023-09-29

Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Lokalizacja: Warszawa, Okęcie

Więcej informacji

Montażysta

2023-09-28

Lokalizacja: Warszawa, Targówek