Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Komorowo
Numer: StPr/23/0627
OBOWIĄZKI:
montaż instalacji sanitarnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Komorowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Podobne ogłoszenia:

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Obsługa dyspozytorni sieci wod-kankontakt telefoniczny z klientemprzyjmowanie zgłoszseń Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: chęć podnoszenia kwalifikacji

2023-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Lokalizacja: Brwinów

Więcej informacji

Monter / Pomocnik montera – z możliwością przyuczenia

Miejsce pracy: Cegłów k. Grodziska Mazowieckiego woj. Mazowieckie DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: obróbka elementów stalowych i przygotowanie ich do dalszych procesów technologicznych przygotowywanie armatury do montażu montaż orurowania i armatury...

2023-10-19

Firma: JT S.A.

Lokalizacja: Cegłów, k. Grodziska Mazowieckiego

Więcej informacji

Monter budowlany

monraż drzwi ppoż., bram przesównych ppoż, bram rolowanych ppoż, monatż bram segmentowych, montaż ramp przeładunkowych, montaz bram rolowanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: ślusarstwo, manualne, elektronarzędzia Wymagania...

2023-10-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Lokalizacja: Chruściele (pow. wołomiński, gm. Dąbrówka), Chruściele