Monter instalacji wodno-kanalizacyjnej

Ogłoszenie numer: 8532942, z dnia 2023-10-03

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” ul. Pruszkowska 4d ,
02-118 Warszawa zatrudni pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Pruszkowska 4d

Opis stanowiska

  • konserwacja instalacji sanitarnych, węzłów cieplnych,
  • prace modernizacyjne w zakresie instalacji sanitarnych,
  • usuwanie awarii sanitarnych.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia eksploatacyjne instalacji gazowej,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań;
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie.