Monter konstrukcji stalowych

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną oferującą swoje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego.

Twoje przyszłe zadania:
  • Montowanie konstrukcji stalowych na budowach,
  • Obsługa elektronarzędzi: szlifierki kątowe, proste, wiertarki,
  • Przestrzeganie zasad BHP.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenia w montażu konstrukcji stalowych,
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • Obsługujesz elektronarzędzia: szlifierki kątowe, proste, wiertarki,
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji w całej Polsce.
Co zyskasz:
  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki),
  • Wynagrodzenie podstawowe,
  • Godziny nadliczbowe wypłacane zgodnie z kodeksem pracy,
  • Rozłąkowe,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
  • Zapewniony i opłacony przez Pracodawcę dojazd do pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER,
  • Grupowe ubezpieczenie w PZU,
  • Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie,
  • Dodatkową premię na Boże Narodzenie,
  • Kartę Multisport,
  • Nawet 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy.