Monter konstrukcji stalowych

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/23/0990
OBOWIĄZKI:
Monter konstrukcji stalowych przygotowuje do montażu i montuje elementy stalowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

[Inne] : Znajomość języka obcego jest konieczna ze względu na pracę w zespołach międzynarodowych

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 696 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku