Monter maszyn i urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), Biała
Numer: StPr/23/1287
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac pomocniczych, odpowiedni dobór części oraz montaż sprzętu. Wsparcie prze Praca w zespole osób posługujących się językiem tajskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: tajski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : 160 godzin miesięcznie

Miejsce pracy:

Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku