Nauczyciel języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Teresin
Numer: StPr/23/0610
OBOWIĄZKI:
wynikający z obowiązków nauczyciela języka angielskiego w szkole podstawowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Teresin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 4 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

Podobne ogłoszenia:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego posiadający kwalifikacje do nauczania języka angielskiego

wychowawca grupy dzieci przedszkolnych (pensum 25/25 godzin dydaktycznych) oraz nauczyciel j. angielskiego w całej placówce (pensum łączone 24/6 godzin dydaktycznych w ramach etatu lub w nadgodzinach) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Lokalizacja: Piaseczno

Więcej informacji

Nauczyciel wspomagający języka angielskiego

Prowadzenie lekcji języka angielskiego dla uczniów zerówki i klas 1-3 jako nauczyciel wspomagający. Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych z zakresu języka hiszpańskiego i holenderskiego. Przygotowanie i realizacja przedstawień uczniów w języku angielskim dla...

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Lokalizacja: Łomianki

Więcej informacji

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY OD 1 WRZEŚNIA LUB OD 1 PAŹDZIERNIKA DO PROWADZENIA ZAJĘĆ...

2023-10-22

Firma: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Lokalizacja:

Więcej informacji