Office Manager

Ukrpol sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie Fit out powierzchni biurowych. Wykonuje usługi w obszarze projektowania, aranżacji i modernizacji powierzchni biurowych i komercyjnych: prace budowlane, instalacyjne, przygotowywanie koncepcji, dostawa materiałów dla indywidualnych klientów, opracowywanie kompletnych projektów oraz ich koordynacja. Jesteśmy z Klientem od początku do końca – od pomysłu, aż po odbiór powierzchni.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Jagiellońska
Zakres obowiązków:
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura (zaopatrzenie w niezbędne materiały biurowe, eksploatacyjne i spożywcze),
  • Rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta, przesyłki kurierskie), rejestracja faktur i wprowadzanie na listę płatności,
  • Obsługa firmowej skrzynki mailowej,
  • Koordynowanie procesu obiegu dokumentów w firmie, archiwizacja dokumentów,
  • Przygotowywanie i kompletowanie wszelkich dokumentów kadrowych i finansowych firmy dla biura rachunkowego (weryfikacja faktur, rozliczanie delegacji, przygotowywanie raportów kasowych),
  • Współpraca oraz kontakt z inwestorami, podwykonawcami i hurtowniami,
  • Zarządzanie flotą samochodową,
  • Inne bieżące sprawy administracyjne i wykonywanie poleceń zleconych przez przełożonego.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy biurowej (minimum 2 lata),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów,
  • Umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju.