Operator linii produkcyjnej (k/m)

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Nr ref.: a0t6N000009LvrgQAC

Zakres obowiązków:

  • obsługa linii produkcyjnej na poszczególnych etapach procesu,
  • dbałość o jakość produktu,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn linii produkcyjnej,
  • dokładności, rzetelności w wykonywanych obowiązkach,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (pn. - ndz.).

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów,
  • dojazd dla pracowników z miejscowości: Płońsk, Świercze, Zakroczym, Dzierzążnia, Pomiechówek, Nasielsk (oraz miejscowości na trasie).
www.trenkwalder.pl