Operator maszyn CNC (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącej firmy produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: a0t6N000009MYcjQAG

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa numerycznych maszyn CNC,
  • przygotowanie i montaż narzędzi,
  • pisanie podstawowych programów obróbczych na bazie rysunku,
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną (detale wykonywane ze stali),
  • kontrola jakości detalu,
  • ewidencjonowanie wykonanych zleceń w kartach pracy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze obróbki CNC (obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 3-osiowych),
  • znajomość sterowania Heidenhain,
  • umiejętność wdrażania programów na maszyny CNC oraz doboru narzędzi i parametrów obróbki,
  • biegłe czytanie rysunków technicznych,
  • gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00 i 14.00-22.00.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe + premię miesięczną
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
www.trenkwalder.pl