Operator maszyn do produkcji wyrobów z metalu

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Operator maszyn do produkcji wyrobów z metalu
Miejsce pracy: Maków Mazowiecki
Numer: StPr/23/0463
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Maków Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Podobne ogłoszenia:

Operator rębaka / ładowarki

Oferujemy Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjny system nagród miesięcznych Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy Szkolenia wstępne i stanowiskowe Pracę w...

2023-10-20

Firma: Silva Sp. z o.o.

Lokalizacja: Wyszków

Więcej informacji

Operator maszyn do przetwórstwa gumy

Obsługa maszyn produkcyjnych: wtryskarki, prasy wulkanizacyjne, wytłaczarka, walcarka. Pozostałe czynności produkcyjne. Zapewnienie zgodności produkcji ze wszystkimi istniejącymi instrukcjami i procedurami związanymi z eksploatacją maszyny oraz kontrolą...

2023-10-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Lokalizacja: Piastów

Więcej informacji

Wiertacz z możliwością przyuczenia

wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne i przyjazd z wolnego zawsze do siedziby firmy (Czerwona Niwa koło Sochaczewa)...

2023-10-06

Firma: Bose-Instal

Lokalizacja:

Więcej informacji