Operator maszyn do przetwórstwa gumy

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Miejsce pracy: Piastów
Numer: StPr/23/1174
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn produkcyjnych: wtryskarki, prasy wulkanizacyjne, wytłaczarka, walcarka. Pozostałe czynności produkcyjne. Zapewnienie zgodności produkcji ze wszystkimi istniejącymi instrukcjami i procedurami związanymi z eksploatacją maszyny oraz kontrolą produktu. Informowanie przełożonego o zaistniałych problemach. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, higieny pracy i jakościowych. Dbanie o utrzymanie w ruchu maszyn produkcyjnych i czystość stanowiska pracy - zgodnie ze specyfikacjami i odpowiednimi procedurami kontroli. Właściwe wykorzystanie materiałów potrzebnych do produkcji i odpadów produkcyjnych. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia- średnie zawodowe. Wymagana dokładność, precyzja, sumienność, punktualność oraz umiejętność pracy w zespole Niezbędna gotowość do podjęcia pracy zmianowej i odpowiedzialność. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata.Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz znajomość standardów jakościowych i bhp. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany.

Miejsce pracy:

Piastów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie